Czym charakteryzuje się dobry tablet do pracy i rozrywki?

0
974

Dobry tablet do pracy musi być niezawodny, z kolei tablet do rozrywki powinien wyróżniać się wydajnością i świetną grafiką. Tak w skrócie można określić to czego spodziewamy się po tablecie do pracy i rozrywki. Jednak dla każdego kto poszukuje nowego sprzętu takie informacje są zbyt ogólne. Dlatego też w tym artykule nieco precyzyjniej określamy czym charakteryzuje się niezły tablet na przykładzie sprzętu od firmy Teclast (model P25).

Bardzo dobra jakość wykonania i komfortowy ponad 10 calowy ekran

Teclast P25 (https://www.teclast.com/en/zt/P25/) to sprzęt, który ma 10,1 cali. Jest to wielkość, którą można uznać za kompromis pomiędzy mobilnością a wystarczającym obszarem do korzystania z rozrywki i do pracy. Śmiało na takim ekranie można swobodnie korzystać z Internetu. Oglądać materiały video lub czerpać radość z grania w gry.

Ten wcale nie mały ale zarazem bardzo poręczny ekran jest bardzo estetycznie schowany w smukłej i delikatnej metalowej obudowie. Kupując tablet warto zwrócić uwagę właśnie na to aby jego wygląd oraz estetyka wykonania były wykonane z najwyższą dbałością o detale. Wbrew pozorom na komfort korzystania ze sprzętu wpływa nie tylko jego wydajność i kwestie techniczne ale także jakość wykonania.

Wydajne podzespoły

Przechodząc jednak to kwestii technicznych należy odnotować, że liczące się na rynku tablety powinny działać w oparciu o system Android. W przypadku przykładowego modelu Teclast P25 sprzęt działa na Androidzie 11. Natomiast „pod maską” zamontowany wydajny procesor Allwiner 133 (64 bity), dobry układ graficzny GE8300 GPU, 2 GB RAMu oraz 32GB ROMu.

Wydajne podzespoły są wspierane przez takie dodatkowe elementy jak dwa głośniki, moduł Wi-Fi, moduł bluetooth, gniazdko dla słuchawek typu Jack oraz wbudowany głośnik.

Jest to zestaw, który nieźle się sprawdza zarówno do mobilnej pracy jak i do mobilnej rozrywki. Przykład takiego urządzenia można znaleźć na https://s.click.aliexpress.com/e/_pwgHWzV

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.