Wózki do przewożenia chorych na leżąco importera z Żywca – Euro-Medical – Zobacz

0
175

Firma Euro-medical ma dużą ofertę handlową wózków do przewożenia chorych. Wyroby sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą jak również doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych klientów na terenie całej Polski. Od wielu lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze większej liczby klientów. Wszystkich zainteresowanych naszą marką wyrobów zachęcamy do kontaktu. Posiadamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to urządzenie medyczne, które służy do przewożenia rannych i chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych i oddziałów opieki po znieczuleniu ogólnym. Nasza firma proponuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych oraz o stałej wysokości dostosowane do potrzeb pacjenta. Nasze wózki medyczne wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na 4 kołach jezdnych z blokadą centralna lub kierunkową, leżysko wykonane jest z płyt przeziernych dla RTG lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne rozkładane, uchwyt na butlę z tlenem, półkę na pościel czy wieszak kroplówki. Wózki dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od oczekiwań użytkowania. Jeżeli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem lub wejdź na naszą stronę www i wyślij zapytanie. Zachęcamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Firma euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu medycznego lub aparatury. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt oraz aparaturę medyczną. Zapewniamy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych jak również szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą firmę klientom. W szczególnych przypadkach dajemy również klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentom. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie handlowej mamy monitory pacjenta, aparaty ktg, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia chorych, wózki do transportu zwłok, łóżka medyczne. Jeżeli chcesz poznać naszą całą ofertę wejdź na naszą stronę internetową. Jako firma działamy na runku już ponad 10 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy setki projektów w zakresie dostaw sprzętu dla polskich oraz zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt służy pacjentom w różnych placówkach na terenie kraju. Naszymi odbiorcami są szpitale, domy pomocy społecznej, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.

Oto nasza namiary :
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-444-60-70 adres email: biuro@euro-medical.pl
strona internetowa: https://euro-medical.pl

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.